Q6004D3RP
Číslo produktu DigiKey
Q6004D3TR-ND - Páska a cívka (TR)
Q6004D3CT-ND - Řezaná páska (CT)
Q6004D3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6004D3RP
Popis
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Logický – citlivé hradlo 600 V 4 A Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
10 mA
Výrobce
Littelfuse Inc.
Přídržný proud (Ih) (max)
20 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Logický – citlivé hradlo
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
4 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252 (DPAK)
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
46A, 55A