PSR032US0800X
Číslo produktu DigiKey
5666-PSR032US0800X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSR032US0800X
Popis
FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
800A 700VAC AC 600VDC Stejnosměrná pojistka Čtyřhran Šroubovací závěs
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
600VDC
Výrobce
Littelfuse Inc.
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Aplikace
Polovodiče
Balení
Krabice
Vlastnosti
S indikací
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, cURus, UL
Způsob montáže
Šroubovací závěs
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Čtyřhran
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200kA AC, 150kA DC
Jmenovitý proud (A)
800A
Velikost / rozměry
1,898" D x 2,362" Š x 2,598" V (48,20mm x 60,00mm x 66,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
700VAC