NANOSMDC016F-2
Číslo produktu DigiKey
NANOSMDC016F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
NANOSMDC016F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
NANOSMDC016F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NANOSMDC016F-2
Popis
PTC RESET FUSE 48V 160MA 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 48V 160 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NANOSMDC016F-2 Modely
Kategorie
Max. proud
10 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Čas do vypnutí
300 ms
Řada
Odpor - výchozí (Ri) (min)
1.1 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Typ
Polymerový
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Napětí - max
48V
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
160 mA
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UL
Vypínací proud (It)
450 mA