MINISMDC125F-2
Číslo produktu DigiKey
MINISMDC125F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MINISMDC125F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MINISMDC125F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINISMDC125F-2
Popis
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 1.25 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
400 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
50 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
140 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.25 A
Tloušťka (max)
0,019" (0,48mm)
Vypínací proud (It)
2.5 A
Max. proud
100 A