MASM-14R-8-10
Číslo produktu DigiKey
F6737TR-ND - Páska a cívka (TR)
F6737CT-ND - Řezaná páska (CT)
F6737DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MASM-14R-8-10
Popis
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýček ve skleněném pouzdru Jazýčkový spínač SPST-NO 8 ~ 10AT Rozsah provozu 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140 V Montáž na povrch
Kategorie
Jmenovitý výkon
10W
Výrobce
Littelfuse Inc.
Doba provozu
0.6 ms
Řada
Doba uvolnění
0.2 ms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Typ
Jazýček ve skleněném pouzdru
Délka - celková
0,760" (19,30mm)
Obvod
SPST-NO
Rozměry tělesa
0,090" prům. x 0,551" D (2,28mm x 14,00mm)
Rozsah provozu
8 ~ 10AT
Výška nad deskou
0,112" (2,85mm)
Spínací proud
350mA (AC), 500mA (DC)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Střídavé spínací napětí
140 V
Kapacita
0.3 pF
Stejnosměrné spínací napětí
200 V
Maximální dovolený proud
1A (DC)