LFR250302P
Číslo produktu DigiKey
5666-LFR250302P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFR250302P
Popis
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Podrobný popis
Pojistka Blok 30 A 250V 2 Obvod Kazeta Lišta DIN
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
30 A
Počet obvodů
2
Velikost pojistky
0,563" prům. x 2" D (14,3mm x 50,8mm)