LFR250301C
Číslo produktu DigiKey
5666-LFR250301C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFR250301C
Popis
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pojistka Blok 30 A 250V 1 Obvod Kazeta Lišta DIN
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
30 A
Mfr
Pro použití s/související produkty
Pojistky třídy R
Řada
Typ pojistky
Kazeta
Balení
Krabice
Typ držáku pojistky
Blok
Stav součásti
Aktivní
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Napětí
Velikost pojistky
0,563" prům. x 2" D (14,3mm x 50,8mm)