HE751A2400
Číslo produktu DigiKey
HE595-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HE751A2400
Popis
RELAY REED SPST 500MA 24V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýčkové relé SPST-NO (1 tvar A) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Proud cívky
11.1 mA
Výrobce
Littelfuse Inc.
Typ cívky
Neblokující
Řada
Provedení koncovky
PC vývod
Balení
Trubice
Napětí přítahu
16VDC
Stav součásti
Zastaralé
Napětí odpadu relé
2VDC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Doba provozu
1 ms
Napětí cívky
24VDC
Doba uvolnění
1 ms
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
500 mA
Odpor cívky
2.15 kOhms
Spínací napětí
300VDC - max.