GP105V8J
Číslo produktu DigiKey
5666-GP105V8J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GP105V8J
Popis
THERMISTOR NTC 1MOHM 4350K BEAD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Termistor NTC 1M Kulička, Skleněný
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GP105V8J Modely
Kategorie
Tolerance odporu
±5%
Výrobce
Littelfuse Inc.
B25/85
4350K
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 300°C
Balení
Hromadné balení
Délka - přívodní kabel
1,00" (25,40mm)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor v ohmech při @ 25°C