GP101B0M
Číslo produktu DigiKey
5666-GP101B0M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GP101B0M
Popis
THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Termistor NTC 100 Kulička, Skleněný
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GP101B0M Modely
Kategorie
Tolerance odporu
±20%
Výrobce
Littelfuse Inc.
B25/50
2800K
Řada
Provozní teplota
-50°C ~ 300°C
Balení
Hromadné balení
Délka - přívodní kabel
1,00" (25,40mm)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor v ohmech při @ 25°C