FLNR060.T
Číslo produktu DigiKey
F1034-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLNR060.T
Popis
FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
60A 250VAC AC 125VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
125VDC
Jmenovitý proud (A)
60A
Velikost / rozměry
0,811" prům. x 3,000" D (20,60mm x 76,20mm)
Střídavé jmenovité napětí
250VAC