FEMTOASMDC010F/15-2
Číslo produktu DigiKey
F9954TR-ND - Páska a cívka (TR)
F9954CT-ND - Řezaná páska (CT)
F9954DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FEMTOASMDC010F/15-2
Popis
PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 15V 100 mA Ih Montáž na povrch 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
2 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
14 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Napětí - max
15V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Vypínací proud (It)
300 mA
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,032" Š (1,60mm x 0,80mm)
Max. proud
10 A
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)