AQ24CANFD-02HTG
Číslo produktu DigiKey
F10993TR-ND - Páska a cívka (TR)
F10993CT-ND - Řezaná páska (CT)
F10993DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AQ24CANFD-02HTG
Popis
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50V Svorka 3A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AQ24CANFD-02HTG Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
200W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Řada
Aplikace
CAN
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
11,5pF při 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TA)
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Obousměrné kanály
2
Kvalifikace
AEC-Q101
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
24V (max.)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průrazné napětí (min)
26,7V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Omezovací napětí (max) při Ipp
50V
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3A (8/20µs)