60R050XPR
Číslo produktu DigiKey
F1989CT-ND - Řezaná páska (CT)
F1989TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
60R050XPR
Popis
PTC RESET FUSE 60V 500MA RADIAL
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 60V 500 mA Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Odpor - výchozí (Ri) (min)
500 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.17 Ohms
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
60V
Velikost / rozměry
0,311" prům. x 0,122" T (7,90mm x 3,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Výška při usazení (max)
0,539" (13,70mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Max. proud
40 A