5.0SMDJ140A
Číslo produktu DigiKey
18-5.0SMDJ140ATR-ND - Páska a cívka (TR)
18-5.0SMDJ140ACT-ND - Řezaná páska (CT)
18-5.0SMDJ140ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
5.0SMDJ140A
Popis
TVS DIODE 140VWM 292.1V DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
292,1V Svorka 166,5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
166,5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Telecom
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
140V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
156V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
292,1V