30R500UMR
Číslo produktu DigiKey
F1985CT-ND - Řezaná páska (CT)
F1985TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30R500UMR
Popis
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 5 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
14.5 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
10 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
50 mOhms
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,118" Š (14,00mm x 3,00mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
5 A
Výška při usazení (max)
1,008" (25,60mm)
Vypínací proud (It)
10 A
Rozteč přívodů
0,402" (10,20mm)
Max. proud
40 A