30R300UU
Číslo produktu DigiKey
F2026-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30R300UU
Popis
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 3 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
10.8 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
20 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
80 mOhms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,118" Š (11,40mm x 3,00mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
3 A
Výška při usazení (max)
0,756" (19,20mm)
Vypínací proud (It)
6 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Max. proud
40 A