2920L600/24SLER
Číslo produktu DigiKey
18-2920L600/24SLERTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-2920L600/24SLERCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-2920L600/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2920L600/24SLER
Popis
PTC RESET FUSE 6.0A 24V 2920
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 6 A Ih Montáž na povrch 2920 (7351 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
2 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
1 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
12 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
2920 (7351 metrický), Konkávní
Napětí - max
24V
Velikost / rozměry
0,290" D x 0,202" Š (7,36mm x 5,12mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
6 A
Tloušťka (max)
0,079" (2,00mm)
Vypínací proud (It)
12 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
50 A