2016L075/60MR
Číslo produktu DigiKey
F6800TR-ND - Páska a cívka (TR)
F6800CT-ND - Řezaná páska (CT)
F6800DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2016L075/60MR
Popis
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 60V 750 mA Ih Montáž na povrch 2016 (5041 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
500 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
130 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
900 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
2016 (5041 metrický), Konkávní
Napětí - max
60V
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,160" Š (5,08mm x 4,07mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Tloušťka (max)
0,079" (2,00mm)
Vypínací proud (It)
1.5 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
20 A