1812L075PR
Číslo produktu DigiKey
F2151TR-ND - Páska a cívka (TR)
F2151CT-ND - Řezaná páska (CT)
F2151DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1812L075PR
Popis
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 13,2V 750 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Modely EDA/CAD
1812L075PR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
200 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
100 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
450 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
13,2V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
1.5 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A