1812L050/30PR
Číslo produktu DigiKey
F4159TR-ND - Páska a cívka (TR)
F4159CT-ND - Řezaná páska (CT)
F4159DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1812L050/30PR
Popis
PTC RESET FUSE 30V 500MA 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 500 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Modely EDA/CAD
1812L050/30PR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
150 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
150 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A