15KPA36A
Číslo produktu DigiKey
15KPA36ATR-ND - Páska a cívka (TR)
15KPA36ACT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15KPA36A
Popis
TVS DIODE 36VWM 59.8VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
59,8V Svorka 252,5A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
15KPA36A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
252,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
15000W (15kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
P600, Axiální
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
36V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
40,2V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
59,8V