1206L260/12SLYR
Číslo produktu DigiKey
18-1206L260/12SLYRTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-1206L260/12SLYRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-1206L260/12SLYRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L260/12SLYR
Popis
PTC RESET FUSE 2.6A 12V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 12V 2.6 A Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
4 s
Odpor - výchozí (Ri) (min)
3 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
55 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
12V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
2.6 A
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
5 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
50 A