1206L035/30WR
Číslo produktu DigiKey
18-1206L035/30WRTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-1206L035/30WRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-1206L035/30WRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L035/30WR
Popis
PTC RESET FUSE 30V 350MA 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 350 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
300 mOhms
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.2 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
30V
Přídržný proud (Ih) (max)
350 mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Vypínací proud (It)
750 mA
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)
Max. proud
100 A