10EV010.ZXPCBL
Číslo produktu DigiKey
18-10EV010.ZXPCBL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10EV010.ZXPCBL
Popis
PCP HV FUSE
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10A AC 500VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Průchozí otvor
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
500VDC
Výrobce
Littelfuse Inc.
Aplikace
Elektrický, Průmyslové
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
20kA
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Válec s radiálním ohybem
Způsob montáže
Průchozí otvor
Velikost / rozměry
0,406" prům. x 1,532" D (10,30mm x 38,90mm)
Typ pojistky
Kazeta
Tavení I²t
310.0
Jmenovitý proud (A)
10A
Stejnosměrný studený odpor
0.0128 Ohms