1.5SMC30A
Číslo produktu DigiKey
1.5SMC30ATR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5SMC30ACT-ND - Řezaná páska (CT)
1.5SMC30ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMC30A
Popis
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
41,4V Svorka 36,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Modely EDA/CAD
1.5SMC30A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
36,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
25,6V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,5V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
41,4V