1.5SMC200A
Číslo produktu DigiKey
1.5SMC200ATR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5SMC200ACT-ND - Řezaná páska (CT)
1.5SMC200ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMC200A
Popis
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
274V Svorka 5,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Modely EDA/CAD
1.5SMC200A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
171V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
190V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
274V