099707.5WXN
Číslo produktu DigiKey
F5005-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
099707.5WXN
Popis
FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7.5 A AC 58 V Stejnosměrná pojistka Automobilový průmysl Požaduje držák Nůž, Miniaturní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
099707.5WXN Modely
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1kA
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
68.0
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Způsob montáže
Požaduje držák
Barva
Hnědý
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,429" D x 0,150" Š x 0,346" V (10,90mm x 3,80mm x 8,80mm)