06R075BU je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 9 224
Katalogový list
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 750 mA Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
06R075BU
Číslo produktu DigiKey
06R075BU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
06R075BU
Popis
PTC RESET FUSE 6V 750MA RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Čas do vypnutí
400 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
100 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
230 mOhms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,272" prům. x 0,118" T (6,90mm x 3,00mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Výška při usazení (max)
0,449" (11,40mm)
Vypínací proud (It)
1.3 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Max. proud
40 A