0603L003/36YR-A
Číslo produktu DigiKey
18-0603L003/36YR-ATR-ND - Páska a cívka (TR)
18-0603L003/36YR-ACT-ND - Řezaná páska (CT)
18-0603L003/36YR-ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0603L003/36YR-A
Popis
PTC 36V POLYFUSE SMD 0603 .030A
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 36V 30 mA Ih Montáž na povrch 0603 (1608 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
1 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
6 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
50 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
0603 (1608 metrický), Konkávní
Napětí - max
36V
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
30 mA
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)
Vypínací proud (It)
90 mA
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
40 A