0461.500ER
Číslo produktu DigiKey
F1449TR-ND - Páska a cívka (TR)
F1449CT-ND - Řezaná páska (CT)
F1449DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0461.500ER
Popis
FUSE BRD MNT 500MA 600VAC/80VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500mA 600VAC AC 80VDC Stejnosměrná pojistka Montáž na desku Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0461.500ER Modely
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Výrobce
Littelfuse Inc.
Aplikace
Telecom
Řada
Schvalovací agentura
CSA, UR
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Vypínací proud při jmenovitém napětí
60A AC, 100A DC
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pouzdro
2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Typ pojistky
Montáž na desku
Velikost / rozměry
0,398" D x 0,123" Š x 0,123" V (10,10mm x 3,12mm x 3,12mm)
Jmenovitý proud (A)
500mA
Tavení I²t
0.84
Střídavé jmenovité napětí
600VAC
Stejnosměrný studený odpor
0.56 Ohms
Stejnosměrné jmenovité napětí
80VDC