045206.3NRL
Číslo produktu DigiKey
18-045206.3NRLTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-045206.3NRLCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-045206.3NRLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
045206.3NRL
Popis
FUSE 125V SB NANO2 W/AU CAPS ROH
Podrobný popis
6.3 A 72 V AC 60 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Tavení I²t
64.0
Schvalovací agentura
CE, CSA, cURus, TUV, UKCA
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,106" Š x 0,106" V (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Střídavé jmenovité napětí
72 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0123 Ohms