045202.5NRL
Číslo produktu DigiKey
F10052TR-ND - Páska a cívka (TR)
F10052CT-ND - Řezaná páska (CT)
F10052DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
045202.5NRL
Popis
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Podrobný popis
2.5 A 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
045202.5NRL Modely
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Tavení I²t
15.0
Schvalovací agentura
CSA, PSE, UR
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,106" Š x 0,106" V (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.045 Ohms