045201.5MRL
Číslo produktu DigiKey
F2601TR-ND - Páska a cívka (TR)
F2601CT-ND - Řezaná páska (CT)
F2601DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
045201.5MRL
Popis
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 A 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
045201.5MRL Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Pomalá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
3.65
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
CSA, PSE, UR
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,106" Š x 0,106" V (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.093 Ohms