0451.250MRL
Číslo produktu DigiKey
F2572TR-ND - Páska a cívka (TR)
F2572CT-ND - Řezaná páska (CT)
F2572DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0451.250MRL
Popis
FUSE BRD MT 250MA 125VAC/VDC SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
250 mA 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0451.250MRL Modely
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Tavení I²t
0.0158
Schvalovací agentura
CSA, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,106" Š x 0,106" V (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.5765 Ohms