0402L100SLKR
Číslo produktu DigiKey
18-0402L100SLKRTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-0402L100SLKRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-0402L100SLKRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0402L100SLKR
Popis
PTC RESET FUSE 1.0A 6V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 1 A Ih Montáž na povrch 0402 (1005 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
200 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
30 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
250 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
0402 (1005 metrický), Konkávní
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1 A
Tloušťka (max)
0,024" (0,60mm)
Vypínací proud (It)
2 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
40 A