021812.5MXP
Číslo produktu DigiKey
F4645-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
021812.5MXP
Popis
FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
12.5 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
63A
Tavení I²t
889.0
Schvalovací agentura
PSE, UL
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0034 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V