021802.5MXP
Číslo produktu DigiKey
F1751-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
021802.5MXP
Popis
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
23.25
Schvalovací agentura
CCC, CE, CSA, ZNAČKA K, PSE, SEMKO, UL, VDE
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0219 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V