021701.6HXP
Číslo produktu DigiKey
F2397-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
021701.6HXP
Popis
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
1.6 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
4.615
Schvalovací agentura
CCC, CE, CSA, ZNAČKA K, PSE, SEMKO, UL, VDE
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0528 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V