021606.3MXP
Číslo produktu DigiKey
F1713-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
021606.3MXP
Popis
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
6.3 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA
Tavení I²t
56.43
Schvalovací agentura
BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0137 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V