0215.250MXP
Číslo produktu DigiKey
F3595-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0215.250MXP
Popis
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
250 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Tavení I²t
0.545
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
1.24 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V