015402.5DRT
Číslo produktu DigiKey
F1306TR-ND - Páska a cívka (TR)
F1306CT-ND - Řezaná páska (CT)
F1306DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
015402.5DRT
Popis
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Podrobný popis
2.5 A 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Vyžaduje držák, povrchová montáž 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem a držákem
Modely EDA/CAD
015402.5DRT Modely
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Tavení I²t
15.0
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,383" D x 0,198" Š x 0,150" V (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.045 Ohms