015402.5DR
Číslo produktu DigiKey
F1225TR-ND - Páska a cívka (TR)
F1225CT-ND - Řezaná páska (CT)
F1225DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
015402.5DR
Popis
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 A 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Vyžaduje držák, povrchová montáž 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem a držákem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
015402.5DR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tavení I²t
1.029
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
PSE, UL
Způsob montáže
Vyžaduje držák, povrchová montáž
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Barva
Šedobéžový
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,383" D x 0,198" Š x 0,150" V (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0286 Ohms