01500322H
Číslo produktu DigiKey
F4564-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
01500322H
Popis
FUSE HLDR CART 500V 15A IN LINE
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pojistka Držák 15 A 500V 1 Obvod Kazeta Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Pro použití s/související produkty
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Mfr
Typ pojistky
Kazeta
Řada
Typ držáku pojistky
Držák
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Napětí
Způsob montáže
Provedení koncovky
Vodiče
Velikost pojistky
0,25" prům. x 1,26" D (6,35mm x 32mm)
Materiál kontaktu
Mosaz
Jmenovitý proud (A)
15 A