LTW-K140SZR30
Číslo produktu DigiKey
LTW-K140SZR30-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTW-K140SZR30
Popis
LED SZR WARM WHITE 3000K 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení SZR Bílá, Teplá 3000K 3,2V 60mA 120° 2-SMD, Ploché vodiče
Kategorie
Lumeny/W při proudu - test
109lm/W
Mfr
Index podání barev (CRI)
80
Řada
Max. proud
80mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Barva
Pouzdro
2-SMD, Ploché vodiče
CCT (K)
3000K
Velikost / rozměry
0,106" D x 0,055" Š (2,70mm x 1,40mm)
Světelný tok při 25°C a testovacím proudu
21lm (17lm ~ 25lm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Testovací proud
60mA
Tepelný odpor obalu
30°C/W
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,2V