PHG.1B.307.CYMD42Z
Číslo produktu DigiKey
PHG.1B.307.CYMD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.1B.307.CYMD42Z
Popis
CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Krimpovací
Modely EDA/CAD
PHG.1B.307.CYMD42Z Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,122" ~ 0,165" (3,10mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C