PHG.0B.305.CYMD42Z
Číslo produktu DigiKey
PHG.0B.305.CYMD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.0B.305.CYMD42Z
Popis
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Krimpovací
Modely EDA/CAD
PHG.0B.305.CYMD42Z Modely
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
305
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C