Obrázek pro FYG.0B.305.CLAD52 není k dispozici
FYG.0B.305.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FYG.0B.305.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FYG.0B.305.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
305
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C