FPG.0B.309.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
1124-FPG.0B.309.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPG.0B.309.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FPG.0B.309.CLAD52 Modely
Počet pozic
9
Jmenovitý proud (A)
2A
Velikost pouzdra - vložka
309
Otvor pro kabel
0,169" ~ 0,205" (4,30mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C