FPG.0B.302.CLAD52 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
ODU
Skladem : 11
Katalogový list
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
FPG.0B.302.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FPG.0B.302.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPG.0B.302.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
FPG.0B.302.CLAD52 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
10A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C